shapka_top.png

Задать вопрос
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


 

 

 

 

 

Електронні тахеометри

В сучасних умовах життя вимірювати стало дуже просто і надзвичайно точно. Такими приладами нового покоління стали електронні тахеометри.

Електронні тахеометри

- це геодезичні прилади, які здатні швидко і якісно вимірювати відстань за допомогою вбудованого далекоміра, визначити рівень горизонтального або вертикального кута.

Електронні тахеометриЕлектронні тахеометри знаходять широке застосування у будівництві, реконструкції, архітектурі, інженерних вишукуваннях, спостереженнях за деформаціми, землевпорядних і кадастрових роботах.

Сучасні електронні тахеометри відрізняються високою точністю вимірювань і високою швидкістю. Лазерний промінь дозволяє вимірювати відстані до дрібних об'єктів (електричні дроти, кути будівель, ізолятори і т.д.), а також при наявності перешкод (дрібні гілки, листя дерев).

Електронний тахеометр може мати абсолютно будь-які класи точності, дальність вимірювання відстаней на призму може доходити до 10 км, безвідбивачеві вимірювання здатні перебувати в діапазоні від 1 метра до 1 км. Комфортна та надійна робота здійснюється навіть у найсуворіших умовах.

Велике значення має облаштування приладу модулем пам'яті і можливість з'єднання пристрою з персональним комп'ютером для обробки даних. Завдяки електронному обладнанню сучасні тахеометри відрізняються повною автоматизацією робіт, не залежать від впливу людського фактора і досить прості при експлуатації.

Сучасні електронні тахеометри для професійного виконання Ви можете замовити в компанії Київський салон геодезичних приборів. Ми пропонуєм лише найкращу якість сучасних приладів.

Електронні тахеометри - для тих, хто цінує точність,

хто вибирає зручність і надійність.