Disto D3a

Лазерна рулетка Disto D3a

Лазерна рулетка Disto D3aLeica DISTO™ D3a - це вимірювання з точністю ± 1.0 мм всього одним натисканням кнопки, а великий інформативний екран допоможе ще краще оптимізувати Вашу роботу.

Режим вимірювань горизонтальних прокладань Smart Horizontal Mode™ - забезпечення абсолютної точності. Вимірювання нахилів і відстаней, дозволяє просто та надійно визначати горизонтальні прокладання в діапазоні ± 45°.

Багатофункціональність

Leica DISTO™D3a має функціонал для обчислення площі прямокутних і трикутних ділянок, об’ємів, розмірів приміщень. Передбачений режим «відкладеного» вимірювання, а пам’ять приладу підтримує запис до 20 результатів. Рулетка Leica DISTO™D3a має широкий діапазон функцій, всі вони - для того, щоб зробити Вашу роботу простішою та яскравішою.

Зручна марка

Наведіть рулетку на точку до якої хочете виміряти відстань - неважливо, це кут стіни або рівна поверхня. Спеціальна марка допоможе визначити відстань до будь-якої поверхні. Завдяки функції вимірювання на марку значно знижується помилка вимірювань.

Технологія Power Range™

Вбудована технологія Power Range™ дозволяє виконувати вимірювання навіть на великі відстані: до 80 метрів у звичайному режимі та до 100 метрів з маркою.

Яскравий зручний екран

Вимірювання відображаються на висококонтрастному 2-дюймовому екрані. Натискання лише однієї кнопки виводить додаткову інформацію по вимірюванню: перевищення між точками, розміри вимірюваного приміщення, кути.

Стандартна комплектація

Чохол, шнурок для надягання на руку, 2 батарейки AA, марка, стисла інструкція.

Технічні характеристики
Точність ± 1 мм
Дальність, м 0,05 - 100
Пам’ять 20 вимірювань
Дисплей 4-х рядковий
Видошукач немає
Вбудований датчик кута нахилу є: від -50,0° до +50,0°
Інтерфейс немає
Габарити, мм 127 х 49 х 27,3
Вага, г 149
Пило- та вологозахист IP54
Джерело живлення 2 батарейки АА
Час роботи до 5000 вимірювань
Робоча температура, °С -10...+50
Гарантійний термін 3 роки


<< Назад