Про компанію

Історія Компанії

Компанія Київський салон геодезичних приладів заснована у 2003 році.

За недовгий термін своєї діяльності Київський салон геодезичних приладів став одним в Україні постачальником геодезичного обладнання. За минулі роки компанія завоювала повагу клієнтів професіоналізмом, надійністю та якісним обслуговуванням.

Київський салон геодезичних приладів пропонує своїм замовникам найширший спектр послуг:

  • Комплексна поставка геодезичного обладнання;
  • Гарантійний та післягарантійний ремонт постачаємої продукції російського та закордонного виробництва на базі сервісного центру.
Комплексна поставка геодезичного обладнання

Київський салон геодезичних приладів співпрацює з найбільшими іноземними та вітчизняними виробниками. Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісної продукції: геодезичне та навігаційне GPS-обладнання, електронні тахеометри, нівеліри, теодоліти, лазерні рулетки Disto, біноклі, прилади для камеральних робіт (курвіметри, планіметри, креслярські приналежності, програмовані калькулятори), рейки нівелірні, штативи, віхи, відбивачі, рулетки, дорожні рейки, дорожні колеса, радіостанції. Геодезичні прилади проходять передпродажну підготовку та отримують метрологічне свідоцтво.

Гарантійний термін на пропоноване обладнання від 1 року до 3 років.

Купуючи обладнання у Київському салоні геодезичних приладів, Ви можете замовити його доставку в будь-який регіон України, транспортною компанією.
 
Сервісний центр

Досить важливо, що підприємство має сервісний центр, який здійснює метрологічну повірку, передпродажну підготовку, гарантійний та післягарантійний ремонт геодезичних приладів вітчизняного та закордонного виробництва.

Сервісний центр на даний час оснащений усім технологічним обладнанням, необхідним для ремонту практично всіх типів геодезичних приладів, починаючи від найпростіших оптичних нівелірів типу Н-3 та закінчуючи останніми моделями сучасних оптико-електронних приладів, що виготовляються провідними фірмами-виробниками геодезичної техніки.

Музей

В офісі компанії зібрана цікава колекція старовинних геодезичних приладів, випущених з початку 20 століття.